Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį švęskime kartu!

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka
Renginio adresas
Žirmūnų g. 6, Vilnius, Lietuva
Data
2018.02.15 - 2018.02.15
Laikas
11:00
Organizatorius
BĮ Vilniaus miesto savivasldybės centrinė biblioteka
Kontaktai
Tel. 852611468 , El. paštas biblioteka@vcb.lt

Kviečiame visus švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu su biblioteka!

Vasario 16-ąją minėti kviečiame įsiamžinant žaismingame filmuke – į dangų paleisime 100 Lietuvos valstybės vėliavos spalvų balionų, o mūsų bibliotekos draugai bei skaitytojai iš Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos dovanos susirinkusiesiems savo sukurtus knygų skirtukus su linkėjimais Lietuvai. Taip pat bibliotekos aplinką puošime trispalvės spalvų gėlėmis ir visus susirinkusius vaišinsime skanėstais.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti