Lietuvos valstybės šimtmečio miško želdyno įveisimas, stogastulpio pastatymas

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Šalia Lietuvos studentų Lietuvos tūkstantmečio želdyno
Renginio adresas
Miškininkų g. 1, Kazlų Rūda, Lietuva
Data
2018.04.21 - 2018.04.21
Laikas
08:00
Organizatorius
VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija
Kontaktai
Tel. 834398921 , El. paštas info@krmmu.lt

2018 m. pavasarį, Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija kartu su Kazlų Rūdos krašto žmonėmis kviečia įrengti proginį Lietuvos valstybės šimtmečio miško želdyną ir jame pastatyti stogastulpį. Po sodinimo kviečiame nepabėgti – vyks uždarymo renginys. 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti