LT 100: lietuviai ir lenkai švenčia kartu

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Piano Man baras, Islandijos g. 1, 01402 Vilnius
Renginio adresas
Islandijos gatvė 1, Vilnius, Lietuva
Data
2018.02.15 - 2018.02.15
Laikas
17:00
Organizatorius
Lenkų diskusijų klubas
Kontaktai
El. paštas ldk.pkd@gmail.com , https://www.facebook.com/events/156876415104515/
Lietuvos Respublikos šimtmetis – ar gali būti geresnė proga pamiršti visas problemas, visus konfliktus, užkasti karo kirvius, kurie kursto nesantaiką tarp lietuvių ir lenkų bei švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį kartu? Lenkų diskusijų klubas kviečia lietuvius ir lenkus jau tradiciškai Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėti linksmai ir neformaliai. Apie Lietuvos ir Lenkijos šimtmetį, vasario 16-osios svarbą bei Nepriklausomybės tėvo Jono Basanavičiaus vaidmenį ir palikimą šmaikščiai diskutuos žymus Lietuvos istorikas dr. Eligijus Raila ir žinomas rašytojas Herkus Kunčius. Diskusiją moderuos žurnalistas Jacek Jan Komar. Taip pat bus lietuviškų ir lenkiškų valgių ir gėrimų, įdomių pokalbių ir linksmų pokštų, o nuotaiką mums praskaidrins nuostabūs džiazo muzikantai Vytautas Labutis bei Andrius Balachovičius su tarpukario muzikos standartais. Kviečiame visus kartu su mumis pasinerti į viliojantį, paslaptingą tarpukario laikotarpį ir ateiti į renginį pasipuošus 1918-1940 metų laikotarpio kostiumais arba bent aprangos detalėmis. Įdomiausių kostiumų išradingiausi savininkai bus apdovanoti vertingais prizais ;) Kviečiame dalyvauti!

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti