Misijų stotelės. Lietuviai misionieriai ir jų veikla 1918–2018

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
Bažnytinio paveldo muziejus
Renginio adresas
Šv. Mykolo g. 9, Vilnius, Lietuva
Data
2018.12.01 - 2019.05.04
Laikas
17:00
Organizatorius
Bažnytinio paveldo muziejus
Kontaktai
Tel. 852697803 , El. paštas muziejus@bpmuziejus.lt

Nuo 1968 m. kun. Antano Saulaičio SJ ir jo bičiulių sukauptą kolekciją sudaro daugiau nei 2500 daiktų, spaudinių, knygų ir audio-video eksponatų, gyvai liudijančių apie įvairias kultūras ir religijas, su kuriomis teko susitikti lietuviams misionieriams. Atrinkti vertingiausi daiktai leis parodos lankytojams sustoti visame pasaulyje išsidėsčiusiose „Misijų stotelėse“ ir susipažinti su 1918–2018 m. čia tarnavusiais lietuviais misionieriais, įspūdingomis jų asmenybėmis bei veikla.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti