Monospektaklis „Pamatas, ant kurio užaugo Lietuvos nepriklausomybė“

Renginių pobūdis
Spektakliai
Renginio vieta
Panevėžio rajono Naujamiesčio kultūros centras-dailės galerija
Renginio adresas
S. Nėries g. 14, Naujamiesčio mstl., Panevėžio rajonas
Data
2018.02.15
Laikas
16:00
Organizatorius
Naujamiesčio kultūros centras-dailės galerija
Kontaktai
Tel. 861005255 , El. paštas naujamiesciokc@gmail.com
Monospektaklis „Pamatas, ant kurio užaugo Lietuvos nepriklausomybė“,
vaidina aktorius Albinas Keleris, dainas atlieka Panevėžio rajono Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos mišrus vokalinis ansamblis „Acapella“, vadovas Algis Bukauskas.
 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti