Muzikinė drama lietuvių mitologijos tema „Gentis“

Renginių pobūdis
Spektakliai
Renginio vieta
Raseinių miesto parko amfiteatras
Renginio adresas
Raseiniai, Lietuva
Data
2018.08.15 - 2018.08.15
Laikas
21:00
Organizatorius
Raseinių rajono kultūros centras
Kontaktai
Tel. +37068224218 , El. paštas idejuupe@gmail.com , http://www.raseiniukulturoscentras.lt

Muzikinė drama  lietuvių mitologijos tema „Gentis“

Muzika  
Ieva Marija Baranauskaitė, Rokas Beliukevičius

Kostiumų dailininkė  
Diana Kuzmickaitė

Scenarijaus autorius
Arūnas Kazlauskas

 "Dievų artumas išgyvenamas ypač stipriai, per juos patiriami ir protėviai, ir aplinka,- ši tiesiog kupina jų ženklų,- ir visa gyvensena panirusi į ypatingą egzistencinį verpetą, akivaizdžiai kupiną ypatingo tikrumo pajautos" (Gintaras Beresnevičius. Lietuvių religija ir mitologija).

Šiuolaikinės sceninės formos spektaklis, jungintis muzikos, modernaus šokio ir  vaizdo meno  elementus.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti