Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros 2016-2018 metų ekspedicija

Renginių pobūdis
Švenčia jaunimas
Renginio vieta
Lietuva
Data
2016.01.31 - 2018.05.30
Laikas
08:00
Organizatorius
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
Kontaktai
http://www.lmnsc.lt/

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia mokinius ir mokytojus dalyvauti Nacionalinėje mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicijoje (toliau – Ekspedicija), skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspedicijos trukmė – dveji metai. Daugiau informacijos rasite čia.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti