Naktišokiai "Šokame Nepriklausomybę"

Renginių pobūdis
Sportas
Renginio vieta
Pasvalio r. Pasvalio sen. Valakėlių k. Piliakalnio g. 2
Renginio adresas
Valakėlių kultūros namai, Lietuva
Data
2018.02.15 - 2018.02.16
Laikas
20:00
Organizatorius
Pasvalio kultūros centro Valakėlių skyrius ir SUOKA - etno ženklai
Kontaktai
Tel. 8 658 26 310 , El. paštas bartlina@gmail.com , https://www.facebook.com/events/2029782127033804/
Šventiniai naktišokiai "Šokame Nepriklausomybę" kviečia drauge patiems pirmiems LIETUVOJE pradėti LEGENDINĮ ŠIMTMETĮ! ******************************************** Naktišokiai Viskas kaip ir visada, aukų dėžutė - duoklė muzikantams, vaišių stalas sau ir draugui. Šiais metais bus karšto- šalto vandens aparatai (bei kava ir arbata), o Jūs kviečiame atsivežti savo puodelius ar gertuves, kad nereiktų šokti plastiko jūroje. Ramybės kambarys pailsusiems, turėti savo patiesalėlį. ******************************************** Atributika Kviečiame visus pasipuošti tautine atributika pagal savo fantaziją! Taip pat: Vasario 16-ąją, LRT inicijuoja visuomeninę socialinę akciją "Keliu vėliavą, tad nepatingėk, prisijunk, ir vasario 16-ąją pradėk šventiškai! Naktišokiuose ir grįždamas iš jų būt pasipuošęs ja :) ******************************************** Šiais metais Jūsų saugumą užtikrins saugos tarnyba, kuri budės visą naktį. Taigi pradedame ruoštis! Jei nori groti, parašyk mums Valakėlių kultūros namai

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti