Naujametinis fejerverkas

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Palangos tiltas ir jo prieigos
Renginio adresas
J. Basanavičiaus gatvė, Palanga, Lietuva
Data
2017.12.31
Organizatorius
Palangos miesto savivaldybės adminstracija
Kontaktai
Tel. 846048547 , El. paštas jolanta.mazrime@palanga.lt

Naujametinis fejerverkas, sugiedant Lietuvos Respublikos himną

 

Visi susirinkusieji prie Palangos tilto pažiūrėti naujametinių fejerverkų bus pakviesti sugiedoti Lietuvos Respublikos himną. Taip šventiškai sutiksime Naujuosius metus ir žengsime pirmą žingsnį į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti