Naujų Bažnytinio paveldo muziejaus patalpų ir ilgalaikės ekspozicijos „Negrįžusios Vilniaus vienuolijos“ atidarymas ir katalogo pristatymas

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
Bažnytinio paveldo muziejus
Renginio adresas
Šv. Mykolo g. 9, Vilnius, Lietuva
Data
2018.10.18
Laikas
17:00
Organizatorius
Bažnytinio paveldo muziejus
Kontaktai
Tel. 852697803 , El. paštas muziejus@bpmuziejus.lt

2018 m. bus įrengta ir atidaryta nauja ilgalaikė Bažnytinio paveldo muziejaus ekspozicija. Ji skirta pristatyti įvairių Vilniuje veikusių vienuolijų sakralinį paveldą, šiuo metu saugomą muziejaus rinkiniuose. Ekspozicija ir ją lydintis katalogas rengiamas bendradarbiaujant su menotyrininke dr. Dalia Vasiliūniene, architekte Ieva Cicėnaite, fotografu Arūnu Baltėnu, dizaineriu Gedu Čiuželiu. Paroda ir buvusio bernardinių vienuolyno erdvė kvies vilniečius ir miesto svečius prisiminti negrįžusių Vilniaus vienuolijų palikimą ir grožėtis juo.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti