Palangos žydai-išnykusi bendruomenės dalis

Renginių pobūdis
Konferencijos
Renginio vieta
Palangos kurorto muziejus
Renginio adresas
Birutės al. 34А, LT–00135 Palanga
Data
2017.09.04
Laikas
10:00
Organizatorius
Palangos kurorto muziejus ir KU Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas
Kontaktai
Tel. 846057216 , El. paštas kurortomuziejus@gmail.com

Kviečiame į konferenciją, kurios metu palangiškiai ir miesto svečiai galės susipažinti su žydų bendruomenės gyvenimu ir asmenybėmis,  įtaką miesto raidai, prisiminti ir pažvelgti į žinomus faktus iš naujo ir atrasti naujus.

Inicijuodamas konferenciją Palangos kurorto muziejus siekia skatinti istorikus tyrinėti, o visuomenę domėtis ir žinoti. Konferencijos dieną bendrojo lavinimo įstaigose bus parodyta moksleivių surinkta medžiaga apie prieškario Palangos žydus, planuojamas žygis į žydų atminimo vietas Palangoje.

Visi konferencijos pranešimai bus išleisti atskiroje knygutėje lietuvių ir anglų kalbomis. Konferencijos metu bus atidaryta paroda žydų gyvenimo tematika iš muziejaus fondų.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti