Paroda „100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune
Renginio adresas
Vilniaus g. 33, Kaunas, Lietuva
Data
2018.02.14 - 2018.12.31
Laikas
17:00
Organizatorius
Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune
Kontaktai
Tel. 861620115 , El. paštas renata@istorineprezidentura.lt

„100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“– istoriniuose Prezidento rūmuose atidaroma paroda, kurioje sužinosite viską, ką verta žinoti apie Pirmąją Lietuvos Respubliką!

Daugiau nei  20 000 žmonių dalyvavo penkerius metus trukusiame Istorinės Prezidentūros projekte „Šimtmečio belaukiant: reikšmingiausi Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykiai“, susipažino su 400 svarbiausių to laikotarpio įvykių ir balsuodami išrinko reikšmingiausiųjų šimtuką.

2018 m. vasario 16 d.  šis šimtukas bus pristatytas Lietuvos visuomenei. Svarbiausi Lietuvos pasiekimai, įspūdingi eksponatai, įtraukiančios edukacinės veiklos, mažylių kampelis – nustebins ir pradžiugins visus lankytojus. Parodoje laukiami Lietuvos piliečiai ir šalies svečiai nuo 1 metų amžiaus!

Parodos ambasadorius –  garsusis Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto atradėjas prof. Liudas Mažylis.

Paroda rengta bendradarbiaujant su 4 archyvais (Lietuvos centriniu valstybės archyvu, Lietuvos literatūros ir meno archyvu, Kauno regioniniu valstybės archyvu ir Vokietijos Politisches Archiv des Auswärtigen Amts), 15 Lietuvos muziejų, 4 bibliotekomis, 2 mokymo įstaigomis ir 21 privačiu asmeniu.

Parodą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti