Pavasario lygiadienis

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Šventaragio slėnyje, prie Lietuvos nacionalinio muziejaus Arsenalo g. 1
Renginio adresas
Arsenalo g. 1, Vilnius, Lietuva
Data
2018.03.20 - 2018.03.20
Laikas
18:00
Organizatorius
BĮ Vilniaus etninės kultūros centras
Kontaktai
Tel. 852791287 , El. paštas juste@etno.lt

Renginio metu bus įžiebta ugnis, įvijų labirintai, kurių viduje skambės meditacinių instrumentų muzika. Renginio pabaigoje ant gyvybės medžio bus kabinami moksleivių gaminti paukščiukai su palinkėjimais Lietuvai. Šis kūrinys stovės iki kovo 31 d. kiekvienas norintis galės pakabinti savo palinkėjimus Lietuvai. Vėliau gražiausi palinkėjimai bus skelbiami www.etno.lt bei VEKC Facebook paskyroje.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti