Projektas

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Kauno vaikų l./d.
Renginio adresas
Šarkuvos g., Šilainių seniūnija, Kauno apskritis, Lietuva
Data
2018.01.01 - 2018.03.31
Laikas
10:00
Organizatorius
Kauno vaikų l./d.
Kontaktai
Tel. +37067288761 , El. paštas gediegle@yahoo.com , http://www.sarkele.lt

Projekto "Dovana Lietuvai" metu, organizuosime renginių ciklą svarbiausioms Lietuvos šventėms paminėti. Sausio 12 d. minėsime "Laisvės gynėjų dieną". Vasario mėnesį gaminsime Lietuvos regionų dėlionę. Puošime darželio aplinką tautiniais akcentais. Minėsime Vasario 16- ąją pasipuošę tautiniais rūbais, deklamuosime eilėraščius, dainuosime liaudies dainas, pasakosime legendas apie įžymias Lietuvos vietas. Kovo 11-osios minėjimo metu susikibę rankomis apjuosime savo darželį, puošime darželio teritorijoje augančius ąžuolus.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti