Ori senatvė senjorų globos namuose

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Plinkšių globos namai
Renginio adresas
Plinkšės, Telšių apskritis, Lietuva
Data
2018.02.15 - 2018.03.20
Laikas
11:00
Organizatorius
Plinkšių globos namai
Kontaktai
Tel. 844344392 , El. paštas direktore@plinksiugloba.lt

Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį turime kiekvienas įvertinti savo indėlį, kuriant Lietuvos istoriją šiuo laikotarpiu. Senyvo amžiaus žmonėms Lietuvoje užtikrinama efektyvi teikiamų socialinės globos pasalaugų kokybė . Paslaugas teikia profesionalai. Socialinis darbas 2017-2018 m. mini savo 25-etį, ir gali didžiuotis sukurta socialinio darbo specialistų baze. Dalindamiesi savo darbo praktika socialinės globos įstaigos viešins savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet apie orios senatvės galimybes socialinės globos įstaigose bus informuotos ir lietuvių bendruomenės užsienyje. Mūsų tautiečiams užsienyje ši informacija padėtų apsispręsti dėl savo senėjimo gimtąjame krašte galimybių.Tuo tikslu paruošėme projektą "Ori senatvė senjorų globos namuose ”. Projekto dalyviai: senyvo amžiaus socialinių globos įstaigų bendruomenės (100vnt). Projekto tikslas – Informacijos sklaida apie efektyvią teikiamų socialinės globos paslaugų kokybę Lietuvoje . Bus pagamintas dėlionės principu Lietuvos žemėlapis ( 1,6 x 1,3 m) dviem egzemplioriais. Viename iš jų atvaizduotos foto nuotraukos Plinkšių globos namų gyventojų su tautiniais rūbais , o kitame - šimto Lietuvoje esančių senyvo amžiaus globos įstaigų, kurių gyventojai užrašys savo linkėjimus. Žemėlapis bus pristatomas ne tik Plinkšių kaimo bendruomenei, bet ir respublikinės konferencijos, skirtos Socialinio darbo 25-mečiui, metu. Pasinaudoję šio žemėlapio maketu, gaminsime atvirukus, kuriais sveikinsime lietuvių bendruomenes užsienyje.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti