Renginys Tilžės Akto 100-mečiui

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Pagėgių savivaldybės kultūros centras
Renginio adresas
Jaunimo g. 3, Pagėgiai, Lietuva
Data
2018.11.30 - 2018.11.30
Laikas
13:00
Organizatorius
Pagėgių savivaldybės kultūros centras, Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus
Kontaktai
Tel. 8 650 68732 , El. paštas pagegiukultura@gmail.com

 

 

 

Renginys, skirtas Tilžės Akto 100-mečiui.

Šio renginio metu bus pagerbtas Klaipėdos sukilimo savanoris, Vyčio Kryžiaus Kavalierius, pagėgiškis Jonas Šimkus ir eilinis Jurgis Civinskas. Bus suorganizuota mokslinė konferencija Lietuvos savanorių tema. Akademikai apžvelgs Klaipėdos sukilimo genezę, savanorio Jono Šimkaus indėlį sukilimo baigčiai ir lietuvybei apskritai.

Bus atidengtos atminimo lentos, išklausytas koncertas.

Renginys organizuojamas kartu su Lietuvos šaulių sąjunga ir Lietuvos šaulių sąjungos valdyba išeivijoje (Čikaga).

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti