Reprezentacinės knygos-albumo pristatymas

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Kelmės rajono savivaldybė
Renginio adresas
Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė, Lietuva
Data
2017.12.31
Laikas
11:00
Organizatorius
Kelmės rajono savivaldybė
Kontaktai
Tel. 842769079 , El. paštas sonata.venckiene@kelme.lt , http://www.kelme.lt/

Kelmės rajono savivaldybė sudarė sutartį su VšĮ "Vilniaus informacijos centras", kuriai buvo pateikta reikalinga informacija parengti ir išleisti rajono reprezentacinę knygą-albumą "ŠIMTMEČIO LIETUVA". Ekonomika. Visuomenė. Kultūra." 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti