Respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija „Iškiliausios Lietuvos šimtmečio asmenybės“

Renginių pobūdis
Konferencijos
Renginio vieta
Radviliškio Lizdeikos gimnazija
Renginio adresas
Lizdeikos gatvė 6C, Radviliškis, Lietuva
Data
2018.04.27 - 2018.04.27
Laikas
10:00
Organizatorius
Radviliškio Lizdeikos gimnazija
Kontaktai
Tel. 842253567 , El. paštas gimnazija@lizdeika.radviliskis.lm.lt

Konferencijos tikslas – pasidalyti įžvalgomis apie asmenybių įtaką Lietuvos istorijos raidai, aptarti, kad šiandieninę Lietuvą kūrė ne tik visiems žinomos asmenybės, bet ir žmonės, gyvenantys šalia mūsų.

Konferencijos uždaviniai: skatinti mokinių poreikį pažinti savo krašto žmones, kultūrą, istoriją; plėtoti mokinių tiriamąją veiklą, saviraišką, ugdyti kritinį mąstymą; ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, istorinį sąmoningumą.

Konferencijos partneriai – Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakultetas.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti