Rokiškėnas Konstantinas Stašys – pirmasis Vilniaus miesto burmistras

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
Rokiškio krašto muziejus
Renginio adresas
Tyzenhauzų al. 5, Rokiškis, Lietuva
Data
2017.02.15 - 2017.03.12
Laikas
15:00
Organizatorius
Rokiškio krašto muziejus
Kontaktai
Tel. +37045852261 , El. paštas muziejus@rokiskyje.lt

Kviečiame į parodą, skirtą susipažinti su pirmuoju Vilniaus miesto burmistru rokiškėnu Konstantinu Stašiu. Parodos atidaryme dalyvaus K. Stašio anūkė Dainora Juchnevičiūtė – Vaivadienė ir prezidento Antano Smetonos vairuotojo rokiškėno Jono Balčiūno anūkė Reda Uogintienė.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti