Ruošiamės šimtmečiui - dirbtuvės

Renginių pobūdis
Edukacija
Renginio vieta
Kūrybos kampas 360°
Renginio adresas
Pramonės pr. 6, Kaunas, Lietuva
Data
2018.02.15 - 2018.02.15
Laikas
10:00
Organizatorius
Kūrybos kampas 360°
Kontaktai
Tel. 8679 89958 , El. paštas dirbtuves@kuryboskampas360.lt , https://www.facebook.com/K%C5%ABrybos-kampas-360-883012565152681/
Šių metų neeilinę vasario 16-tos dieną, vyksta daugybė renginių : maratonai, koncertai, eisenos, parodos, akcija #keliuveliava ir kiti šventiniai renginiai, skirti atkūrimo šimtmečiui paminėti. Pasiruoškime jiems kartu! Ne pirksime, o iš antrinių žaliavų pasigaminsime unikalią atributiką edukacinėse kūrybinėse dirbtuvėse. Prisijunk bet kuriuo metu tarp 10 ir 18 val, prieš tai užsiregistravęs el. paštu : dirbtuves@kuryboskampas360.lt, temoje nurodydamas "šimtmetis". Būkime patriotiški kartu! Parama dirbtuvėms - 5 eurai.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti