Šimtas metų, kai augame ir auginame kitus

Renginių pobūdis
Konferencijos
Renginio vieta
Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla,
Renginio adresas
Laisvės a. 12, Prienai, Lietuva
Data
2018.05.18 - 2018.05.18
Organizatorius
Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Prienų r. savivaldybė
Kontaktai
Tel. 37031961134 , El. paštas rimvydas.zailskas@prienai.lt , http://www.prienai.lt

Renginys „Šimtas metų, kai augame ir auginame kitus“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, pirmos pradinės mokyklos Prienuose, 100-mečiui paminėti.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti