Šimtmečio dainų mozaika

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčia
Renginio adresas
Vilniaus g. 30, Vilnius, Lietuva
Data
2018.05.19 - 2018.05.20
Laikas
10:00
Organizatorius
Vaikų choras "Ugnelė"
Kontaktai
Tel. +37062968060 , El. paštas choras.ugnele@gmail.com , www.chorasugnele.lt
Šimtas Lietuvos vaikų chorų dvi dienas dainuos muziką, kuri jiems kalba apie Lietuvą. Koncertai visą savaitgalį tęsis nuo pat ryto iki vakaro, įėjimas - laisvas ir nemokamas.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti