Šimtmečio dūzgės I. Simonaitytės bibliotekoje!

Renginių pobūdis
Švenčia jaunimas
Renginio vieta
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
Renginio adresas
H. Manto g. 25, Klaipėda, Lietuva
Data
2018.02.15 - 2018.02.16
Laikas
22:00
Organizatorius
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
Kontaktai
Tel. +37046412529 , El. paštas i.mazeikaite@klavb.lt , http://www.klavb.lt/lt/renginiai/888-simtmecio-duzges-bibliotekoje-2.html
Lietuvai švenčiant šimtmečio jubiliejų, turime unikalią progą susiburti, prisiminti, kas esame ir iš kur esame kilę. Tai – kartą per gyvenimą pasitaikanti proga, kurią tiesiog privalome paminėti ir atšvęsti būdami kartu, tad I. Simonaitytės biblioteka su nekantrumu laukia Jūsų vasario 15 d. ! 22.00 šokių vakaras Šoksim, trypsim, uliavosim –apie Lietuvą dainuosim! Gros Jonas Kavaliauskas ir bičiuliai, taip pat Klaipėdos universiteto studentai su lietuvių liaudies tradicijų žinove doc. Rūta Vildžiūniene. 24.00 Pasitinkam šimtmetį su Tautine giesme Kviečiame visus įžengti į šimtmetį su tautos laisvės simboliais: vėliava, tautine giesme ir tarpusavio vienybe. 00.15 Performansas „AKTAS“ 00.30 Akcija „Lietuviška knyga pasaulyje“ Šiame šimtmetyje griuvo geležinės uždangos ir atsivėrė galimybės keliauti, drauge su mumis keliauja ir lietuviška knyga. Ateik ir pažymėk žemėlapyje vietas, kur keliaudamas skaitei lietuvišką knygą. Akcija vyks iki 2018 m. gruodžio mėn. 00.45 Akcija „Žinutė kitam šimtmečiui“ Kviečiame šio šimtmečio žmones įsiamžinti, paliekant savo pirštų antspaudus ir žinutę, skirtą 2118 metų Lietuvos gyventojams. Kapsulė bus užkasta kovo 11 d. I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje. Antspaudai ir Jūsų žinutės bus renkamos Periodikos skaitykloje nuo vasario 16 d. 00 val. iki kovo 10 d. 19 val. Renginys nemokamas Labai maloniai visų laukiame!

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti