Šiuolaikinis prancūzų ekspresionizmas ir ne tik

Renginių pobūdis
Parodos
Renginio vieta
M. K. Čiurlionio dailės muziejaus filialas Kaune - Mykolo Žilinsko dailės galerija
Renginio adresas
Nepriklausomybės a. 12, Kaunas, Lietuva
Data
2017.11.09 - 2017.12.31
Laikas
18:30
Organizatorius
VšĮ
Kontaktai
Tel. +370 611 16745 , El. paštas menutiltas.vilnius@gmail.com , https://www.facebook.com/events/2414702905420560/

„Ekspresionistų kūryba ir ginklas – egzistencijos netvarumas ir su tuo susiję didžiuliai dvasiniai praradimai, prieš kuriuos kovoja visa žmonijos kultūra... Jie kuria sunkiai suvokiamame tuštumos ir pilnatvės pasaulyje. Jų kūryba keičia modernizmą. Jų kūryba – tai tapybos nostalgija. “ - sako garsus Prancūzijos meno kritikas, dėstytojas, knygų autorius ir parodų kuratorius Christian Noorbergen. Galerija „Menų Tiltas“, kartu su kuratoriumi Christian Noorbergen priešaky, ruošia Jums tikrą meno gurmanų puotą, Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti skirtą parodą - „Šiuolaikinis prancūzų ekspresionizmas ir ne tik“ / «L’expressionnisme contemporain en France et ses marges». Parodoje savo darbus pristato 13 menininkų: tapytojai Francis-Olivier Brunet, Nicolas Gasiorowski, Cristine Guinamand, Serge Labégorre, Niyaz Najafov, Jean-Louis Nehlich, Gérard Stricher, Johan Van Mullem, skulptoriai Robert Sobociński, Rūta Jusionytė, Marc Petit, fotomenininkas Marc Krüger bei skulptorius, tapytojas ir performansų meistras Olivier de Sagazan. „Šie iš visos Europos susibūrę menininkai yra artimi ir kartu tolimi. Jie kalba skirtingomis kalbomis, bet juos vienija amžinoji kūrybos dvasia. Kiekvienas iš jų eina savo keliu ir sykiu tolsta nuo pramintų takų. Menas yra siekis gyventi be ideologinių ramsčių, be religinių apribojimų ir sąmonės suvaržymų. Aš nesirinkau jokio pagaminto menininko. Aš pasirinkau laisvus Juos ir Jas“ – Christian Noorbergen. Apie šias kuriančias laisvas sielas plačiau Jus supažindinsime žingsnis po žingsnio keliaudami link parodos atidarymo dienos – lapkričio 9-osios. „Įspėjame – lengva nebus, bet bus įdomu, nebus jokios sofistikacijos, noro patikti žiūrovui.“ – galerijos „Menų Tiltas“ vadovas Edvidas Žukas. ____________________________ Taip pat kviečiame Jus sudalyvauti lapkričio 10 d., penktadienį, 12 val., parodos kuratoriaus Christian Noorbergen inicijuotoje paskaitoje - seminare "Ekspresionizmas vakar ir šiandien". Paskaita - seminaras vyks Vilniaus dailės akademijos, Dizaino inovacijų centre, prof. Felikso Daukanto auditorijoje (Maironio g. 3, 112 aud., Vilnius).

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti