Skautų tautinė stovykla

Renginių pobūdis
Švenčia jaunimas
Renginio vieta
Rumšiškių liaudies buities muziejus
Renginio adresas
L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės, Lietuva
Data
2018.07.14 - 2018.07.21
Laikas
12:00
Organizatorius
Lietuvos skautiškos organizacijos
Kontaktai
El. paštas info@ts2018.lt , http://www.ts2018.lt

2018-ieji metai bus kaip niekad šventiniai ne tik Lietuvai, bet ir Lietuvos skautams– bus minimas pirmojo skautiško vieneto įsikūrimo Lietuvoje šimtmetis. Tais metais visi Lietuvos skautai, kartu su būriu svečių iš užsienio, rinksis į tradicinę, kas penkerius metus vykstančią, Tautinę stovyklą.  Neeilinis renginys vyks 2018 m. liepos 14-21 dienomis,  neeilinėje vietoje - Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje, Rumšiškėse.

Tautinės stovyklos Lietuvoje turi ilgą istoriją: tokie pasaulinių Jamboree atitikmuo, Lietuvoje prieš Antrąjį pasaulinį karą vyko du kartus: 1928 m. ir 1938 m. Trečioji TS vyko 1948 m. Vokietijoje, ketvirtoji – JAV. Okupacijos metais išeivijos skautai nenutrūkstamai tęsė lietuvių skautų tradiciją. Atgavus nepriklausomybę tokios stovyklos toliau buvo organizuojamos Lietuvoje kas penkis metus. Tokių stovyklų reikšmė skautams - neįkainojama. Skautams tai dažnai būna pirma bendra stovykla, proga susipažinti ir susirasti draugų, taip pat aplankyti naujas Lietuvos vietoves; visuomenei – pamatyti skautus, pažiūrėti, kuo jie užsiima ir kuo gali būti naudingi.

Daugiau informacijos - www.ts2018.lt

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti