Šventė „Kleboniškių etnografinės spalvos“

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Kleboniškių kaimo renginių aikštė
Renginio adresas
Kleboniškiai, Pakalniškės, Lietuva
Data
2018.07.14 - 2018.07.14
Laikas
12:00
Organizatorius
Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis
Kontaktai
Tel. 842242005 , El. paštas daugyvenesmuz@gmail.com

2018 m. liepos 14 d. Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Kleboniškių kaimo buities skyriuje vyks šventė „Kleboniškių etnografinės spalvos“. Šventė, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, sukvies muziejaus lankytojus pasigrožėti liaudies menais, pasidomėti senaisiais amatais, paragauti kulinarinio paveldo gaminių ir pasiklausyti folkloro ansamblių, liaudiškos muzikos.

          Šventės dalyviai galės dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose - ne tik pažiūrėti, bet ir patys išbandyti kaip seniau buvo apdirbami linai, žiedžiami puodai, rišami sodai iš šiaudų, susipažinti su kalvio, audėjos, pynėjų iš vytelių, mezgėjos, siuvinėtojos kryželiu, juostų pynėjos, staliaus amatais, taip pat išsikepti duonelės ant laužo.

 Siekiant išryškinti liaudies meno grožį kaimo gryčiose ir klėtyse bus parengtos trys parodos iš muziejaus fondų: „Margučių raštai“, tekstilės paroda „Aukštaičių krašto audinių raštai“ bei paroda „Lyginimo priemonės buityje. XIX a. pab. – XX a. I pusė“.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti