Šventinis koncertas, skirtas valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Sankt Ansgar katedra
Renginio adresas
Bredgade 64, 1260 København K, Danija
Data
2018.02.15
Laikas
17:00
Organizatorius
Lietuvos Respublikos ambasada Danijoje
Kontaktai
Tel. +4539636207 , El. paštas amb.dk@urm.lt , https://www.facebook.com/events/373080023153357/

Lietuvos ambasada Danijoje rengia šventinį koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Koncerto programoje – muzikinis solistės Jomantės Sležaitės ir pianistės Simonos Zajančauskaitės duetas. Programoje skambės Z. Bružaitės, M. Noviko, J. Tallat-Kelpšos ir kitų žymių lietuvių bei užsienio kompozitorių kūriniai.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti