Šventinis minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

Renginių pobūdis
Švenčia šeima
Renginio vieta
Centrinė g. 2, Poškonys, Poškonių sen., Šalčininkų r.
Renginio adresas
Centrinė g. 2, Poškonys, Poškonių sen., Šalčininkų r.
Data
2018.01.15 - 2018.01.15
Laikas
08:00
Organizatorius
Dieveniškių istorinio regioninio parko direkcija
Kontaktai
Tel. 838046666 , El. paštas dirpd@dirpd.lt

Dieveniškių istorinio regioninio parko direkcija 2018 m. vasario 15 d. Dieveniškių istorinio regioninio parko lankytojų centre organizuos šventinį minėjimą, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti