Tarptautinio vargonų muzikos festivalio

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčia
Renginio adresas
Vilkyškiai, Tauragės apskritis, Lietuva
Data
2018.04.21 - 2018.04.22
Laikas
14:00
Organizatorius
Lietuvos evangeliškos bažnytinės muzikos sandrauga
Kontaktai
Tel. 8 677 62858 , El. paštas laura.matuzaite@gmail.com

 

 

 

Antrasis Vargonų muzikos festivalio "Vargonų muzika Vilkyškiuose, 2018" koncertas, skirtas Valstybės šimtmečiui paminėti.

Atlikėjas Hans Wulf (Hamburg)

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti