Tarptautinis folkloro festivalis „Ir pajauga žali leipa“

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Kelmės miesto Atgimimo aikštė
Renginio adresas
Vytauto Didžiojo g. 73, Kelmė, Lietuva
Data
2018.07.13
Laikas
11:00
Organizatorius
Kelmės kultūros centras
Kontaktai
Tel. 867566472 , El. paštas angele.jovaisaite@kelmeskc.lt , http://kelmeskc.lt/

Kviečiame į tarptautinį folkloro festivalį „Ir pajauga žali leipa“. Planuojama, kad 2018 m. folkloro festivalyje dalyvaus Kelmės miestų partnerių folkloro kolektyvai iš Lenkijos, Latvijos, Vengrijos, Ukrainos. Koncertines programas pristatys Žemaitijos regiono folkloro ansambliai, vyks tautinio paveldo produktų mugė, edukaciniai senųjų amatų mokymai.

Renginio laikas bus tikslinamas. 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti