Tarptautinis šiuolaikinės muzikos festivalis Raseiniuose

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Raseinių rajono kultūros centras
Renginio adresas
Vytauto Didžiojo gatvė 10, Raseiniai, Lietuva
Data
2018.08.15 - 2018.08.19
Laikas
19:00
Organizatorius
Raseinių rajono kultūros centras
Kontaktai
Tel. +37068224218 , El. paštas idejuupe@gmail.com , http://www.raseiniukulturoscentras.lt

       Festivalyje pristatomas platus šiuolaikinės muzikos spektras, renginio metu numatyti ne tik koncertai, bet ir kūrybinės dirbtuvės, teminiai vakarai, susitikimai su atlikėjais ir autoriais.    
       Festivalio programoje numatytos kelios teminės kryptys:
      1. Šiuolaikinė akademinė muzika. Numatome pristatyti lietuvių ir užsienio kompozitorius ir kūrinius, kurie yra mažiau girdimi kituose festivaliuose. Išskirtinis svečias – kompozitorius Algirdas Martinaitis.
      2. Elektroninė muzika. Vakariniai koncertai, kūrybinės dirbtuvės netradicinėse erdvėse. Numatome parengti interaktyvią edukacinę programą jaunimui, kurioje bus galima susipažinti su elektroninės muzikos komponavimo pagrindais ir išgirsti ryškius kūrėjus bei atlikėjus.
      3. Garso meno seminaras. Šiuolaikinio garso meno galimybės ir panaudojimas įvairiose kūrybos srityse.
      4. Improvizacinės muzikos koncertai. Džiazo, alternatyvios muzikos vakariniai koncertai, kolektyvinės improvizacijos ('Jam session' formate) neformalioje kamerinėje aplinkoje.
      5. Pažintinė programa. Filmų ar kūrinių tam tikra tema peržiūros – perklausos, pokalbiai ir diskusijos su įdomiais žmonėmis, muzikologais, atlikėjais ir autoriais.

        Festivalyje taip pat pakviesti dalyvauti Lietuvoje dar nekoncertavę ir nė viename festivalyje nepasirodę ryškūs Europos atlikėjai ir kolektyvai, tarp jų tarptautiniai kolektyvai „Zeitkratzer“ ir „Apartment House“, atliekantis šiuolaikinę ir XX a. muziką ir pristatantis ją naujais formatais ryškiausiuose festivaliuose. Taip pat ketiname išskirtinį dėmesį skirti kompozitoriams, kurių darbai nėra pristatomi pagrindiniuose Lietuvos festivaliuose, tokie kaip Mortonas Feldmanas, Gordonas Mumma, Jennifer Walshe.

Renginio kuratorius Edvardas Šumila

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti