Tarptautinis vaikų ir jaunimo folkloro festivalis „Šimtas piemenėlių ralio ralio“

Renginių pobūdis
Švenčia jaunimas
Renginio vieta
Smilgių etnografinė sodyba
Renginio adresas
Panevėžio g. 21, Smilgių mstl., Panevėžio rajonas
Data
2018.05.19
Laikas
14:00
Organizatorius
Panevėžio rajono Smilgių kultūros centras
Kontaktai
Tel. 861407983 , El. paštas smilgiukc@gmail.com

Nuo 1992 metų Smilgių etnografinėje sodyboje kasmet organizuojama Sekminių šventė, kurioje dalyvauja šalies įvairių etnografinių regionų mokyklų, kultūros centrų folkloro ansambliai, tautinio meno kolektyvai, kapelos. Pagrindinis festivalio tikslas – puoselėti etninės kultūros tradicijas, papročius, muzikinį bei choreografinį folklorą, populiarinti ir aktyvinti folkloro kolektyvų veiklą, skatinti tradicijų perimamumą. Šis festivalis atskleidžia gyvąsias lokalinės vietovės tradicijas. 2018 metų festivalyje kviečiami dayvauti 20 vaikų ir mokinių folkloro kolektyvų iš įvairių šalies regionų ir užsienio valstybių. Festivalio programoje vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvų pasirodymai, tradicinių amatų ir kulinarinio paveldo edukacinės programos ir būtina Sekminių apeiga – kiaušinienės kepimas. Išsaugant kultūrinį Lietuvos identitetą, festivalis skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti