Tradicinė bendruomenių šventė „Kulautuvos pušynų ruduo“

Renginių pobūdis
Švenčia šeima
Renginio vieta
Prie Kulautuvos laisvalaikio salės
Renginio adresas
Akacijų alėja 32 A , Kulautuva, Kauno r
Data
2017.09.23
Laikas
14:00
Organizatorius
Kauno rajono Raudondvario kultūros centro Kulautuvos laisvalaikio salė
Kontaktai
Tel. +37064013764 , El. paštas raudondvariokc@gmail.com , http://raudondvario.kc.krs.lt/

Kviečiame į Kulautuvos bendruomenių šventę, kurioje galėsite ne tik pasiklausyti koncertinės programos,  bet ir apsilankyti turgelyje ar sudalyvauti aukcionuose. Šiemet organizuojamame renginyje vyraus istorinė tematika, kurios metu bus atkuriamas prezidento A. Smetonos valdymo laikotarpis.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti