Tradicinė rajono vaikų folkloro kolektyvų šventė „Žaliū žaliū žuolynele“

Renginių pobūdis
Švenčia jaunimas
Renginio vieta
Kelmės kultūros centras
Renginio adresas
Vytauto Didžiojo gatvė 73, Kelmė, Lietuva
Data
2018.04.23
Laikas
11:00
Organizatorius
Kelmės kultūros centras
Kontaktai
Tel. 842760065 , El. paštas angele.jovaisaite@kelmeskc.lt , http://www.kelmeskc.lt/

Kviečiame į rajono vaikų folkloro kolektyvų šventę „Žaliū žaliū žuolynele“. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga, vaikų folkloro kolektyvai pristatys išmoktus folklorinius šokius, dainas, pasakojimus, gros tradiciniais muzikos instrumentais. Renginio metu bus prisiminti Jurginių papročiai, dalyviai vaišinsis kiaušiniene.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti