Tradicinė vasaros šventė

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Rambyno kalnas,Bitėnų kaimas, Pagėgių savivaldybė
Renginio adresas
Bitėnai, Tauragės apskritis, Lietuva
Data
2018.06.23 - 2018.06.24
Laikas
14:00
Organizatorius
Pagėgių savivaldybės kultūros centras
Kontaktai
Tel. 8 650 68723 , El. paštas pagegiukultura@gmail.com

Tradicinė, pernai pelniusi Tautinio paveldo produkto sertifikatą Joninių šventė ant legendinio Rambyno kalno. Pagrindiniu šventės akcentu yra vydūniškąją tradiciją tęsiantis chorinės muzikos festivalis. Šiemet čia įvyks pirmasis  vaikų ir jaunimo chorų festivalis.

Šventėje netrūksta liaudiškų pramogų, sugužės dalyviai, kurie mėgsta jaunimo gegužinę prie laužo ir nakties eitynes su fakelais  "raganų" keliu į Martyno Jankaus muziejų, kur muziejaus kieme  publika, kaip ir kasmet stebės nakties spektaklį  (šiemet tai bus Kauno muzikos ansamblio "Ainiai" pastatytas  miuziklas "Amerika pirtyje"). Šventinę naktį užbaigs atlikėjo Martyno Kavaliausko koncertas.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti