„Tūkstantmečio ąžuolyno“ 10 metų sukaktis „Lietuva ąžuolų ošime“

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Ramygala
Renginio adresas
Ramygala, Panevėžio apskritis, Lietuva
Data
2018.04.28
Laikas
12:00
Organizatorius
Panevėžio rajono Ramygalos kultūros centras
Kontaktai
Tel. 861565297 , El. paštas ramygaloskc@gmail.com

Prieš 10 metų Ramygaloje pasodintas Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimui skirtas 1 000 ąžuoliukų parkas ir pastatytas koplytstulpis. Paaugo ąžuolai, išsistiebė 2008 m. gimę vaikai. Švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį gražiai sutampa skaičiai 10-100-1000. Praeities ir ateities sąsaja.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti