Minėjimas skirtas LIETUVOS KARIŲ DIENAI PAMINĖTI

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Kelmės kultūros centras
Renginio adresas
Vytauto Didžiojo g. 73, Kelmė, Lietuva
Data
2018.11.23
Laikas
09:00
Organizatorius
Kelmės kultūros centras
Kontaktai
Tel. 862136428 , El. paštas racaite.sandra@gmail.com , http://www.kelmeskc.lt/

Kelmės kultūros centras kasmet mini Lietuvos karių dieną, taip parodydami dėmesį  ir dėkingumą už tai, kad jaučiamės saugūs. Valstybė be kariuomenės negalėtų egzistuoti. Kario profesija reikalauja išskirtinių savybių, sugebėjimų.

Numatoma programa:

                      Lapkričio 23d., (penktadienis)

9.00 val. Šv. Mišios Kelmės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje už Lietuvos kariuomenę.

17.00 val. Inscenizuota Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų 6-osios rinktinės 605 pėstininkų gynybos scena Atgimimo aikštėje.

18.00 val. Karinių laipsniu suteikimo ceremonija. Lietuvos kariuomenės dienos šventinis koncertas.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti