Valstybės šimtmečio ąžuolyno įveisimas ir stogastulpio pastatymas. Konkursas jauniesiems miško bičiuliams

Renginių pobūdis
Kiti renginiai
Renginio vieta
Žilinų girininkijos administruojama teritorija, Varėnos raj.
Renginio adresas
Žilinai, Alytaus apskritis, Lietuva
Data
2018.04.30 - 2018.05.30
Laikas
08:00
Organizatorius
VĮ Valkininkų miškų urėdija
Kontaktai
Tel. 868735692 , El. paštas audrius.vickacka@valkmu.lt

VĮ Valkininkų miškų urėdija 2018 m. pavasarį planuoja Žilinų girininkijos 142 kvartalo 23 sklype pasodinti 1,5 ha Valstybės šimtmečio ąžuolyną ir pastatyti stogastulpį su užrašu „Valstybės šimtmečio ąžuolynas 1918-2018“. 

Organizuoti konkursą jauniesiems miško bičiuliams „Lietuvos miškai dar mena nepriklausomybės kovas“ (literatūrinio-istorinio pasakojimo rašymas, remiantis senų žmonių atsiminimais, apie Lietuvos nepriklausomybės kovas, nelengvą kelią į nepriklausomybę, apie knygnešius, kaimo mokyklas ir t.t. Bendras JMB būrelių renginys-minėjimas urėdijoje, dalyvių apdovanojimas.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti