VIDMANTĖS JASUKAITYTĖS PROJEKTAS „PENKTASIS DIEVO ĮSAKYMAS: NEŽUDYK“

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Šeduvos kultūros ir amatų centras
Renginio adresas
Šeduva, Lietuva
Data
2018.11.07
Laikas
18:00
Organizatorius
Šeduvos kultūros ir amatų centras
Kontaktai
Tel. 868694222 , El. paštas seduvoskultura@gmail.com

Lietuvos menininkų iniciatyva meno kalba prabilti apie prigimtinės žmogaus teisės gyventi – NELIEČIAMUMĄ, pagrindinę idėją išreiškiant įvairių meno žanrų sinteze: Tai yra 3 dalių poetinio žodžio, teksto, garso muzikos, judesio, šviesos kompozicija, vizualizacija, užtikrinanti meno žanrų vientisumą ir įjungiant idėjos išraiškai kitų tautų atlikėjus bei kalbas.

Renginyje dalyvauja rašytoja V.Jasukaitytė, pianistas D.Golovanovas ir perkusininkas A.Gotesmanas.

 

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti