„Visi į Žemaitiją“

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Plungės kultūros centras
Renginio adresas
Senamiesčio a. 3, Plungė, Lietuva
Data
2017.12.09
Laikas
14:00
Organizatorius
Plungės rajono savivaldybės kultūros centras
Kontaktai
Tel. +37060010310 , El. paštas ilona.baltikauskaite@gmail.com , http://www.plungeskc.lt

Kviečiame į jau trečią kartą Plungėje vyksiantį liaudiškų šokių ir muzikos festivalį „Visi į Žemaitiją“! Renginyje dalyvaus suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvai iš Lietuvos ir svečiai iš užsienio. Dalyviai pristatys savo krašto liaudiškų šokių programas, dalinsis patirtimi ir darbo metodikomis, vyks jungtinis koncertas.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti