XX Tarptautinis akordeono festivalis Vilnius 2017

Renginių pobūdis
Koncertai
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia Vilnius
Renginio adresas
Vilniaus g. 30, Vilnius, Lietuva
Data
2017.11.10 - 2017.11.24
Laikas
19:00
Organizatorius
Lietuvos akordeonistų asociacija
Kontaktai
El. paštas info@akordeonofestivalis.lt

XX Tarptautinis akordeono festivalis "Vilnius 2017" - vienas pirmųjų festivalių Lietuvoje, organizuojamas nuo 1986 m. Šiais jubiliejiniais metais, organizatoriai lapkričio 10-24 dienomis, kviečia vaikus, jaunimą ir brandžią publiką, išgirsti išskirtinius, plataus profilio atlikėjų koncertus ir teatrinius performansus, o žanrų gausa nuo klasikinės, akademinės, elektroninės, eksperimentinės muzikos iki džiazo, tango, ir pop projektų, suteiks plačias pasirinkimo galimybes net pačiam įnoringiausiam klausytojui. Siekdami supažindinti ir propaguoti akordeono muziką, organizatoriai siūlo konceptualias pasaulio muzikos naujienas Lietuvos publikai, ieškodami kylančių ir jau ryškiai spindinčių pasaulio akordeono žvaigždžių.

JUS TAIP PAT GALI DOMINTI

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti