Parodos
Kino filmai

ŠIMTMEČIO PASIEKIMAI IR HEROJAI
Informaciniai ir audiovizualiniai produktai bei informacinės kampanijos, skirtos didžiuotis valstybe, įtraukti į Šimtmečio šventimą ir didinti Lietuvos žinomumą užsienyje

AKCIJA „AČIŪ“
Projektas, įtraukiantis Lietuvos žmones dėkoti ir džiaugtis Lietuvos pasiekimus kuriančiais piliečiais ir užsienio draugais

ŠIMTMEČIO KAMPANIJA „AČIŪ“

2018 m. vasario 16 d. švęsime atkurtos Lietuvos šimtmetį. Vienas iš kertinių Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos projektų yra atvirlaiškių kampanija „Ačiū“, kuria siekiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę. Pasitikdami Šimtmetį prisiminkime, kad Lietuvos sėkmė yra mūsų visų, ir pasakykime „Ačiū“ už tai, ką turime šiandien.

 

Kampanija vyksta etapais atsižvelgiant į Lietuvai svarbius įvykius – žmonės skatinami siųsti suasmenintus atvirukus valstybės ir jų pačių gyvenime svarbiems asmenims. Kampanija prasidėjo 2017 m. kovo 29 d. minint vieną reikšmingiausių Lietuvos pasiekimų – įstojimą į NATO. Vėliau „Ačiū“ atvirlaiškiai buvo siunčiami Europos dienos, Gatvės muzikos dienos, Vaikų gynimo dienos proga. Birželio 16-ąją „Ačiū“ tarėme Islandijai, o liepos 6-ąją atvirlaiškius siuntėme užsienio lietuviams. „Ačiū“ kampanija vyko ir kitomis progomis. Užfiksuotas kampanijos akimirkas galima rasti mūsų video galerijoje.

 

Kviečiame visus rašyti, dėkoti, siųsti atvirukus – taip šiuo gražiu ir paprastu veiksmu padėkosime visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos ir kiekvieno iš mūsų kelio į sėkmę.

 

„Ačiū“ atvirlaiškiai yra nemokamai prieinami Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus  apskričių bibliotekose bei 60 Lietuvos savivaldybių viešosiose bibliotekose. 

#AtkurtaiLietuvai100 #Ačiū

ŠIMTMEČIO PASIEKIMAI IR HEROJAI

Informaciniai ir audiovizualiniai produktai bei informacinės kampanijos, skirtos didžiuotis valstybe, įtraukti į Šimtmečio šventimą ir didinti Lietuvos žinomumą užsienyje.

Draugai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti