BLIUZO NAKTYS

Dar vienas festivalis, apie kurį daug pasakyti galima vien iš jo pavadinimo. Šis tarptautinis festivalis nuo 1993 metų  pirmąjį liepos savaitgalį visuomet vyksta toje pačioje vietoje – Varniuose, prie Lūksto ežero. Medinėje skiedromis dengtoje prie šio ežero stovinčioje pašiūrėje ir prasidėjo „Bliuzo naktų“ istorija. Dabar kasmet pirmąjį liepos savaitgalį prie Lūksto ežero iškyla palapinių miestelis, primenantis legendinį roko muzikos festivalį Vudstoke (JAV). „Bliuzo naktų“ metu ežerą nušviečia tradicinis fejerverkas, verdama „Bliuzasriubė“ (žuvienė), rengiamos sporto – futbolo, tinklinio, krepšinio – varžybos.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti