EUROPOS ŠALIŲ KINO FORUMAS "SCANORAMA"

Šis festivalis gimė iš 2003 metais surengto Šiaurės šalių kino forumo ir yra susijęs su svarbiausiais Europoje vykstančiais Šiaurės šalių kino festivaliais. Kasmet lapkritį Vilnių, Kauną ir Klaipėdą sujungianti „Scanorama“ yra itin vertinama už joje rodomų filmų meninę vertę, nenuolaidžiavimą pigiam skoniui ir komercinės sėkmės nesivaikymą. Tai yra įdomių idėjų ir atradimų festivalis, savotiškas publiką supurtantis kino smūgis. Šiame festivalyje nesitikėkite pamatyti tai, ką jau ir taip žinote, geriau nusiteikite tam, ko tikrai nelaukiate. Kasmet „Scanoramos“ tvarkaraštyje – keliolika skirtingų programų, kuriose – daugiau kaip 100 skirtingo žanro, turinio ir trukmės filmų. Į meistriškumo dirbtuves „Jaunoji kino karta“ festivalis kasmet kviečia ir būsimuosius kino profesionalus – renkamas geriausias ir įdomiausias programos „Naujasis Baltijos kinas“ trumpametražis filmas.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti