GATVĖS MUZIKOS DIENA

Pirmąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje muzikuoti į gatves, kiemus, skverus ir aikštes išeina tūkstančiai žmonių – ir profesionalų, ir mėgėjų. Gatvės muzikos diena turi vienyti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba, tokia buvo šios šventės iniciatoriaus muzikanto ir aktoriaus Andriaus Mamontovo idėja. Vieną dieną įvairiausiais muzikos instrumentais visoje Lietuvoje grojamas rokas, klasikinė muzika, džiazas, avangardas, folkloras, mušami Afrikos ritmai. Prie šventės kviečiami prisijungti ir visame pasaulyje gyvenantys lietuviai.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti