KAUNAS

Šis didmiestis yra palikęs itin didelį antspaudą šalies kultūrai ir istorijai. Čia yra Lietuvos inteligentijos lopšys, ir tai tebėra jaučiama. Kaunas – antras pagal dydį ir reikšmę Lietuvos miestas, kadaise buvęs laikinąja šalies sostine. Kultūros mylėtojus į Kauno senamiestį pritraukia teatrai, įvairūs muziejai, ilgiausia Rytų Europoje pėsčiųjų zona, kurią sudaro Laisvės alėja ir Vilniaus gatvė. Miestas didžiuojasi vertingais kultūros ir architektūros paminklais: Kauno pilimi, gotikiniais Perkūno namais, Vytauto Didžiojo ir Šv. Gertrūdos bažnyčiomis, baltąja gulbe vadinama Kauno rotuše ir daugeliu kitų. Mieste yra įdomūs technikos paveldo objektai – funikulieriai, įrengti prieš 70 metų. Vienu iš jų pasikėlus ant Aleksoto kalno, kaip ir nuo Prisikėlimo bažnyčios, atsiveria puikios Kauno panoramos. Kauną skalauja Kauno marios, kuriose verda aktyvus vandens sporto gyvenimas. 2016  metais Kaunas tapo pirmuoju Rytų ir Vidurio Europos miestu, gavusiu UNESCO dizaino miesto statusą, tad Kauno tarpukario modernizmo architektūra pagrįstai yra verta dėmesio.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti