KINO PAVASARIS

Gero kino mylėtojai juokaudami sako, kad per kasmet kovą vykstantį Vilniaus tarptautinį kino festivalį pasiima bent savaitės trukmės atostogas – jei norite pamatyti kuo daugiau šio festivalio metu rodomų kino filmų, susitikti su žinomais Lietuvos ir užsienio kino žmonėmis, laiko po darbo ir savaitgalių ne visada užtenka. Tad „Kino pavasaris“ pasižymi tuo, kad turi itin daug ištikimų lankytojų – pasibaigus vienam festivaliui, jie jau laukia kito. Festivalio filmai rodomi ir Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose – iš viso „Kino pavasaryje“ apsilanko apie 50 000 žmonių, per dvi savaites parodo per 100 filmų. 1995 metais „Kino pavasaris“ gimė legendiniame kino teatre „Lietuva“: dabar šis teatras uždarytas, filmai jame neberodomi, tačiau daug kas iki šiol jį prisimena su nostalgija ir „Kino pavasarį“ sieja būtent su juo.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti