KLAIPĖDOS PILIES DŽIAZO FESTIVALIS

Kiekvieną vasarą vykstantis tarptautinis džiazo muzikos festivalis skirtas įvairaus amžiaus ir muzikinio skonio džiazo, vadinamosios „world music“ ir pramoginės muzikos mylėtojams bei mėgėjams. Pirmasis Klaipėdos pilies džiazo festivalis surengtas 1994-aisiais. Jo užgimimas siejamas su Klaipėdos universitete veikiančia Džiazo muzikos katedra, kurioje ruošiami profesionalūs džiazo ir pramoginės muzikos atlikėjai. Štai kodėl ne tik pačioje Klaipėdoje, bet ir likusioje Vakarų Lietuvoje tokia muzika itin mėgiama. Klaipėdos pilis festivalio simboliu pasirinkta siekiant kuo plačiau paskleisti žinią apie tuo metu aktyviai pradėtus pilies atstatymo darbus. Dabar festivalio koncertai visuomet vyksta atvirose erdvėse ir yra nemokami, o žymūs festivalio svečiai veda meistriškumo pamokas Klaipėdos universiteto studentams – kartu jie parengia ir vieną bendrą projektą.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti