MADOS INFEKCIJA

Lietuvoje vyksta ne tik muzikos, teatro, šokio ir kino filmų festivaliai. Ką pasiūlyti, kuo sudominti turime ir mados pasaulio gerbėjus – tai nuo 1999-ųjų kasmet kovo pabaigoje Vilniuje vykstantis festivalis „Mados infekcija“. Jame savo kūrybą pristato mados pasaulio profesionalai ir jaunieji kūrėjai, o pats festivalis yra atviras ir prieinamas kiekvienam norinčiam jame apsilankyti – tereikia nusipirkti bilietą. „Mados infekcija“ nėra tradicinė mados savaitė, ji kur kas laisvesnė ir nepaiso tokioms savaitėms būdingų rėmų. Tačiau kaip ir visame pasaulyje vykstančiose mados savaitėse bei festivaliuose, taip ir „Mados infekcijoje“ ieškoma naujų talentų ir vardų – jiems suteikiama galimybė savo darbus pristatyti kartu su mados pasaulio profesionalais. Festivalio sumanytoja – dizainerė Sandra Straukaitė.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti