MĖNUO JUODARAGIS

Kasmet paskutinį vasaros savaitgalį vykstantis unikalus tarptautinis festivalis yra skirtas šiuolaikinei baltų kultūrai ir alternatyviai muzikai. „Mėnuo juodaragis“ pristato pagoniškosios tradicijos palikimą, neofolkloro kryptis ir postmoderniosios kūrybos avangardą: festivalyje išgirsite Baltijos ir užsienio šalių kolektyvus, galėsite stebėti senąsias apeigas, klausytis paskaitų ir žiūrėti filmus bei vaidinimus, lankytis parodose, mokytis tradicinių amatų, dalyvauti interaktyviuose kūrybiniuose projektuose, šokių vakaruose, žaisti žaidimus. Ir visa tai – nuostabios gamtos apsuptyje! Nuo 1995 metų rengiamas festivalis savo vietą keičia kas trejus metus ir vyksta tris dienas. „Mėnuo juodaragis“ turi daug nuolatinių lankytojų, kurie anksčiau atvykdavę po vieną dabar atsiveža ir draugus, bičiulius, šeimos narius.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti